Input:

38/1964 Sb., Usnesení předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění Garance

č. 38/1964 Sb., Usnesení předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění
USNESENÍ
předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění
Předsednictvo Národního shromáždění podle zákona č. 34/1964 Sb., o volbách do Národního shromáždění a do národních výborů, stanovilo volební obvody pro volby do Národního shromáždění, jak jsou uvedeny v příloze tohoto usnesení.
 
Předseda Národního shromáždění:
Fierlinger v. r.
 
Příloha k usnesení č. 38 a 39/1964 Sb.
Příloha
k usnesení předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění č. 38/1964 Sb. a k usnesení předsednictva Slovenské národní rady o vyhlášení volebních obvodů pro volby do Slovenské národní rady č. 39/1964 Sb.
Seznam volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění pro volby do Slovenské národní rady, které se budou konat 14. června 1964.
A. Volební obvody pro volby do Národního shromáždění
 
 
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Volební obvod č. 1
Praha 1 - Hrad
(v městském obvodu Praha 1)
západní část městského obvodu Praha 1 ohraničená Národní třídou, ulicemi 28. října, Na příkopě a Revoluční
Volební obvod č. 2
Praha 1 - střed, Letná
(v městském obvodu Praha 1)
jihovýchodní část městského obvodu Praha 1 a jižní část městského obvodu Praha 7 ohraničená ulicí Nad královskou oborou, Čechovou třídou Obránců míru, Dukelských hrdinů, pplk. Sochora, Bubenskou třídou, severní a východní hranicí podniku Čištění města, částí nábřeží kpt. Jaroše a ostrovem Štvanicí.
Volební obvod č. 3
Praha 2 - Nové Město
(v městském obvodu Praha 2)
západní část městského obvodu Praha 2 ohraničená na východě Škrétovou ulicí, Tylovým náměstím, ulicemi Bělehradskou, Šafaříkovou, Pod nuselskými schody, Nuselským údolím a Vyšehradem.
Volební obvod č. 4
Praha 2 - Vinohrady I
(v městském obvodu Praha 2)
východní část městského obvodu Praha 2.
Volební obvod č. 5
Praha 3 - Žižkov - západ
(v městském obvodu Praha 3)
severozápadní část městského obvodu Praha 3 ohraničená ulicí Ondříčkovou, Žižkovským náměstím, ulicemi Křišťanovou, Sudoměřickou, Táboritskou, Olšanským náměstím, severní stranou Olšanských hřbitovů a ulicí Kaplířovou.
Volební obvod č. 6
Praha 3 - Žižkov - střed
(v městském obvodu Praha 3)
severovýchodní část městského obvodu Praha 3 ohraničená severní stranou Olšanských hřbitovů a ulicemi U nákladového nádraží a Pod kapličkou.
Volební obvod č. 7
Praha 3 - Vinohrady II
(v městském obvodu Praha 3)
jižní část městského obvodu Prahy 3.
Volební obvod č. 8
Praha 4 - Michle - Spořilov
(v městském obvodu Praha 4)
východní část městského obvodu Praha 4 ohraničená ulicí Mojmírovou, Rostislavovou, Leninovou, Na jezerce, Pod vilami, Pod sokolovnou, Na Květnici, Na Veselí, Nad studánkou, Budějovickou, U krčské vodárny, ulicí k Habrovce, Nad pískovnou, V podzámčí, a areálem Thomayerovy nemocnice.
Volební obvod č. 9
Praha 4 - Nusle - Podolí